Celoroční táborové akce

obrazek

Naše skupina se především zaměřuje na pořádání letního tábora, ale nezahalí ani během roku. 4× až 5× během deseti školních měsíců se snažíme pro táborové děti či jiné zájemce z řad jejich kamarádů vymyslet nějakou akci, aby se mohly vidět i během roku. Jedná se většinou o víkendové akce typu sjíždění vody, výlet na táborovou základnu... ale snažíme se vymyslet akce i pro mladší členy našeho tábora. Naším cílem je neomezovat se jen na jednu čtrnáctidenní akci v roce, na které se děti poznají, něco nového se naučí a pak musí celý dlouhý rok čekat, než opět bude tábor. Proto máme na programu i akce jarní, podzimní a zimní, které se těší stále větší oblibě. Některé z nich jsou jednodenní, jiné víkendové a část z nich se pravidelně opakuje, jako např. vánoční besídka v Berouně. Na některé z výletů jsou zváni i rodiče, aby viděli, jak s dětmi trávíme čas.


Připravované akce


V současné době nemáme naplánované žádné nové akce.Proběhlé akce

« 1 2 3 »

Vánoční besídka

13. 12. - 13. 12. 2014

Všechny děti, tentokrát i s rodiči zvu na vánoční besídku do berounské loděnice "Na Ostrově" od 15 do 17 hod.

Rodiče pohostíme svařákem, s dětmi si zazpíváme nejen vánoční písničky a nějaký ten dáreček pro každého se také najde.


c


Kam? překvapení

8. 11. - 8. 11. 2014

Listopadový výlet bude připraven pro táborníky každého věku. Kam? je zatím překvapením, Káča Jirásková se o to ale postará a něco vymyslí :)


c


Čundr na Střelu

12. 9. - 14. 9. 2014

Jedeeee se na čundr na stará známá místa..
V pátek dojedem vlakem do Chyše, přesuneme se pěšmo na tábor, kde přespíme, v sobotu dojdeme do Rabštejna nad Střelou, doufám, že si pochutnáme na oběde v pensionu u Huberta, toulneme se po naučné stezce údolím Střely, přespíme na divoko někde v lese:) a v neděli návrat domů vlakem ze Žihle..

Kvůli náročnosti akce zvu děti od 14ti let výš.


c


Sjezd Lužnice

5. 6. - 8. 6. 2014

Sjezd Lužnice na plastových kánoích.


c


Pololetní olympiáda

6. 2. - 9. 2. 2014

V souvislosti s národní události - Olympijskými hrami v Soči - pro děti pořádáme prodloužený víkend na horách (Nová paka, Jelení) - nebudeme lyžovat, ale her na ven i dovnitř je připravena celá řada.


c


Vánoční besídka pro děti i rodiče

15. 12. - 15. 12. 2013

Srdečně zveme rodiče na svařák a děti na malé občerstvení a táborové zpívání s kytárou do berounské loděnice Na Ostrově v neděli 15.12. od 15ti hodin...


c
LT Beroun
všechna práva vyhrazena