Celoroční táborové akce

obrazek

Naše skupina se především zaměřuje na pořádání letního tábora, ale nezahalí ani během roku. 4× až 5× během deseti školních měsíců se snažíme pro táborové děti či jiné zájemce z řad jejich kamarádů vymyslet nějakou akci, aby se mohly vidět i během roku. Jedná se většinou o víkendové akce typu sjíždění vody, výlet na táborovou základnu... ale snažíme se vymyslet akce i pro mladší členy našeho tábora. Naším cílem je neomezovat se jen na jednu čtrnáctidenní akci v roce, na které se děti poznají, něco nového se naučí a pak musí celý dlouhý rok čekat, než opět bude tábor. Proto máme na programu i akce jarní, podzimní a zimní, které se těší stále větší oblibě. Některé z nich jsou jednodenní, jiné víkendové a část z nich se pravidelně opakuje, jako např. vánoční besídka v Berouně. Na některé z výletů jsou zváni i rodiče, aby viděli, jak s dětmi trávíme čas.


Připravované akce


V současné době nemáme naplánované žádné nové akce.Proběhlé akce

« 1 2 3 »

Víkend na táborové základně

20. 9. - 22. 9. 2013

Stejně jako loni připravují Štěpánka s Bystroněm program pro vás všechny, kteří s námi jedete, budeme se pohybovat převážně v táboře a okolí, přespíme pod širákem, večer si rozděláme oheň...


c


Tábor Střela 2013

29. 6. - 13. 7. 2013

Každoročně báječně strávených 14 dní na Střele. Víc není třeba dodávat :)


c


Sjezd Lužnice

14. 6. - 16. 6. 2013

Loni jsme započali, doufejme, každoroční tradici sjetí jedné z našich řek. Pro příští rok jsme vybrali Lužnici, tentokrát v plastových kánoích, opět po dvou. Bližší info až se akce bude blížit.


c


Víkend na horách v Jelením, Nová pec

14. 2. - 17. 2. 2013

Chystáme pro starší táborníky víkend na horách, stejně jako na zářijovém víkednu na Střele připraví program Štěpánka s Bystroněm jehož neoficiální název zní Dobytí severního pólu....lyžovat se nebude, ale zábava je zaručena.


c


Vánoční besídka

8. 12. 2012

Vánoční besídka v loděnici v Berouně od 14ti hodin. Pro děti připraven program od Ivky a Verči, rodiče jsou zváni na svařák :)


c


Techmánie

3. 11. 2012

Techmánie v Plzni


c
LT Beroun
všechna práva vyhrazena