K webu: nápověda a pomoc

obrazek

Co zde najdeš?

Registrace

Proč se registrovat? Na to je jednoduchá odpověď, po registraci se ti otevře více možností na tomto webu. Všechna uložená data jsou bezpečně zakódována a nikde jinde nepoužívaná!

Jak probíhá registrace? Možná se zdá na první pohled složitá, ale opak je pravdou. Nahoře vpravo je klíč, po kliknutí se rozevře formulář s přihlášením. Pod ním je odkaz k nove registraci nebo pouřij odkaz na spodní liště kořene. Registrační formulář obsahuje několik povinných polí označené tučně, ty je třeba vyplnit pro dokončení registrace. Ostatní pole nikoliv. Po odeslání registrace, ti na uvedený e-mail přijde zpráva, v emailu je odkaz na který klikni nebo jej zkopíruj celý do příkazového řádku tvého prohlížeče.

Po odeslání registrace mi nepřišel potvrzovací email, proč? Je dost možné, že e-mail skončil v zakázané poště, nebo ve spamu. Tam končí všechny zprávy které se tvému e-mailovému klientu nelíbí. Pokud ani tam není, bude nejlepší napsat Ohařovi, ten už se o to postará.

Registrační údaje:

Přezdívka: musí obsahovat mezi 3 až 20 znaky, přezdívka bude ve většině případech zobrazena, když se bude jednat o tebe.

E-mail: na e-mail ti přijde potvrzovací zpráva, to proto, aby se nám v databázi nehromadilo smetí a nebo ji využijeme, pokud tě budeme potřebovat o něčem informovat.

Heslo: musí obsahovat 3 až 20 znaků, je dobré volit takové, které si budeš pamatovat.

jsem: tím zvolíš typ účtu: Dítě - účet je určen pro děti; Rodič – účet je určen pro rodiče našich dětí; Vedoucí – účet je určen pro naše vedoucí, při jeho volbě je třeba potvrdit heslem; Návštěva – pro ty, kteří nejsou rodičem ani dítětem a chtějí být s námi

Profil

Zapomenuté heslo! Pokud zapomenete heslo, bohužel vám jej nemůžeme dohledat a zaslat. Pro to použijte formulář Zapomenuté heslo které najdete v přihlašovacím formuláři. Vyplňte svou přezdívku, nebo e-mail. Po odeslání vám bude na e-mail zaslané nové vygenerované heslo, které si později můžete změnit.

Smazání účtu:

Lze smazaný účet obnovit? Bohužel, jakmile se jednou rozhodnete účet smazat, jsou veškerá data s ním propojená, smazána!

Kdo je na obrázcích? Kreslené postavičky, tak to je pouze výplod Ohařovi fantasie. Žádné konkrétní osoby tím nejsou zobrazovány a zesměšňovány.

LT Beroun
všechna práva vyhrazena