Tábor

Vedení

obrázek

Vedoucí pracující přímo s dětmi získali osvědčení Kvalifikace oddílového vedoucího či hlavního vedoucího akreditované Ministerstvem školství. Většina z nás tvoří táborové osazenstvo již od dětských let a zároveň pevné jádro naší táborové skupiny, které se o tábor stará celoročně a vymýšlí i realizuje i další akce během roku. Vedoucí jsou dětem k dispozici doslova ve dne v noci a dokážou si vždy poradit. Znají tábor a jeho chod skrz naskrz z pohledu dítěte i vedoucího. Velmi oblíbení jsou samozřejmě kuchaři a nezbytná zdravotní sestra, která dohlíží na to, aby se nikomu nic nestalo.

avatar

Daniela Benešovská

Danča

Hlavní vedoucí (HV)

Na tábor jezdím od malička a léto bez něj si neumím vůbec představit :) příroda bez civilizace, nové zážitky a dobrodružství - to všechno s námi můžete sdílet...


avatar

Víťa Štromajer

Víťa

Hospodář

Když jsem se v šesti rozhodoval kam jet na prázdniny, tabor Střela byla jasna volba. Ted už je mi 32 let a jezdím pořád. Prošel jsem všemi funkcemi a jsem pořá stejný nadšenec jako tenkrát. Příroda, lidi, prostě kamaradství, tak pojeď


avatar

Michal Jakaba

Houmr

Hospodář

Na tábor jezdím protože je tam zábava,dobrá parta a dobře se tam vaří a.........prostě je tam fajn.


avatar

Tomas Veverka

Veve

Šéfkuchař

Tenhle tábor je pro mě hlavně skvělá parta lidí, která dělá Střelu takovou, jaká je. Kdo nebyl nepochopí a kdo byl nechce jinam :)


avatar

Milan Nejedlý

Milan

Šéfkuchař

Na tábor jezdím rád kvůli dětem, prostředí, relaxaci a v neposlední řadě kvůli skvělejm lidem a vzpomínkám, který na všechny tábory odmalička mám.


avatar

Tomáš Slepička

Krusty

Pomocný kuchař

Na tábory jsem jezdil coby malý kluk a jsem rád, že opět mohu strávit 14 dní uprostřed přírody se skvělou partou kamarádů a dětí... Co více si přát????


avatar

Monika Kusá

Monča

Pomocný kuchař

Já jezdím na tábor, protože to tam prostě miluji:-)Těší mě dívat se na spokojené úsměvy dětí i dospělých. Užívám si každou vteřinu těch nejlepších 14-ti dní v roce.


avatar

Pepa Pavlíček

Brouk

Zdravotník

Na tábor jsem nejprve jezdil z mládeneckého nadšení. Hry byly vždy protkané tajemnem a romantikou nádherné řeky, táboráku a především táborníků. Projel jsem velký kus světa a pochopil, že není lepšího místa, než je Střela.


avatar

Ivka Trambová

Ivka

Program


avatar

Tereza Hodaňová

Teera

Pomocný program

Jelikož díky mým rodičům jezdím na tenhle tábor již od plenek - léto bez tohohle místa a lidí jakoby ani nebylo létem!


avatar

Julča Kratochvílová

Jula

Pomocný program


avatar

Kateřina Jirásková

Káča

Výpomoc

Kdo si hraje nezlobí a my si na táboře pořád hrajeme. Každý rok si najdeme spoustu nových kamarádů a zažijeme nezapomenutelné okamžiky. A hlavně je tam mír!!!


avatar

Jan Podroužek

Bystroň

Výpomoc

Na Střelu už jezdím víc jak 15 let. Za tu dobu jsem vyrostl z vyjukaného malého táborníka v né tolik vyjukaného instruktora.
A stále se každý rok moc rád vracím do lesů k říčce Střele. Jste zvědavý proč ? Pojeďte taky :)


avatar

Katka Stibalová

Kajda

Výpomoc

Už v šesti letech jsem zjistila, že je to nejlepší možný způsob, jak trávit léto! Slunce, lesy, kytára, soutěže a fajn parta - co víc si přát :)


avatar

Štěpánka Podroužková

Štěpanda

Táborový fotograf

Tábory jsou láska na celý život. Nejprve jedete, protože rodiče poručí a pak už se to s vámi veze - kamarádi, zážitky, příroda, přátelství a nakonec třeba i rodina.


Instruktoři a vedoucí

avatar

Ondra Novák

Ondra

Instruktor (I)

Vypadnout na dva týdny na tábor mimo signál, elektřinu, do krásné přírody s partou úžasných lidí je to nejlepší, co můžete na začátek prázdnin udělat.


avatar

Michal Novák

Míša

Instruktor (I)


avatar

Šárka

Šárka

Instruktor (I)


avatar

Petra

Petra

Instruktor (I)Jsou s námi a pomáhají

avatar

David Svoboda

Ohař

Návštěva

Na tábor jezdím, protože je to po celém dlouhém roce příjemná změna. Znamená to plno nových zážitků, setkám se zase s kamarády a pak - není nad pár dní strávených v krásné přírodě.


avatar

Veronika Svobodová

Verča

Návštěva

Když v šumu lesů a hučení řeky slyším rozesmáté děti a dospělé tak je mi dobře.
Každý rok se člověk přiučí něčemu novému, zažije nové věci a užije si spoustu legrace v partě skvělých přátel. =o)


avatar

Kateřina Rodová

Káťa

Návštěva

Když jsem byla menší, bála jsem se jet na tábor. Teď vím, že není čeho se bát – naopak, nedokážu si léto bez těch nezapomenutelných 14 dní plných zábavy, her a kamarádů představit.


avatar

Lucie Jakabová

Lucie

Návštěva

Na tábor jezdím, protože je bezva být 14 dní v lese bez moderní techniky s báječnými lidmi a hrát si. A proto se na Střelu moc ráda vracím.


avatar

Pavla Věchtová

Pája

Návštěva

Poprvé jsem na tábor jela s tím, že zjistím, jak to chodí a další rok pojedu jinam. Jenomže potom jsem zjistila, jak moc fajn to tu je a jinam jsem už jet nechtěla :)


avatar

Božena Ševčíková

Boží

Návštěva

Na tábor jezdím, protože děti, skvělý program a prostředí kolem Střely zaručují super zábavu a léto plné nezapomenutelných zážitků!


avatar

Kačka Mazánková

Mazánek

Návštěva

Na tento tábor jezdím už od svých 8 let. Za tu dobu jsem si zde našla mnoho přátel a každý rok se moc těším, až se zase uvidíme. 14 dní v přírodě je pro mě skvělým zážitkem.


avatar

Vojta Kameník

Vojta

Návštěva

Dříve jsem si myslel, že 14 dní být na táboře bude hodně jednotvárné. Na táboře člověk zjistí, že obejít se bez mobilů, tabletů a počítačů nejen že lze a že bez nich mohou být ještě větší a krásnější zážitky.avatar

Petra Rodová

Péťa

Návštěva

Léto bez tábora by pro mě nebylo vůbec ono. Na 14 dní si odpočinout od města, být v přírodě a navíc se skvělou partou kamarádů je prostě k nezaplacení. :))


avatar

Sarah Christensen

Sára

Návštěva

První tři dny na táboře jsem probrečela a chtěla jsem domů, ale potom se to zlomilo a mně je do breku pokaždé, když musím z tábora pryč


avatar

Vláďa Bureš

Burák

Návštěva

Na tábor jezdím už hodně dlouho hlavně kvůli suprovému kolektivu a taky možnosti soutěžit s ostatními instruktory a porazit je :)


avatar

Jirka Podzimek

Jirka

Návštěva

Na Střelu jezdím již několik let, jelikoz je pro mne symbolem zábavy, odpočinku, přátelství a nádherné přírody.


avatar

Kuba Hadrava

Slunce

Návštěva


avatar

Johy Černá

Johy

Návštěva

Na tábor jezdím od 7 let a je to prostě paráda! Sotva z tábora odjíždíme, už se mi stýská a jako děcko jsem si těch 14 dní na Střele plných her neskutečně užívala. Kámoši, zábava, hry, táboráky a příroda,to je prostě Střela.


avatar

Jenda Krbec

Jéňa

Návštěva

Na Střelu jezdím odjakživa a tenhle tábor je už samozřejmou, vlastně nejlepší součástí letních prázdnin. Na tábor jezdím hlavně kvůli partě a dětem. Atmosféra tu panuje bombastická a je super se na pár dní izolovat od aktivit měst


avatar

Martin Věchet

Martin

Návštěva

Na tábor jezdím už docela dlouho mám tam dobré kamarády. Je tam skvělý kolektiv a po každé si užijeme spoustu zábavy.


avatar

Michal Strnad

Pták

Návštěva


avatar

Terka Tkáčová

Terka

Návštěva

Jezdím na tábor, protože je to taková rodinná tradice. Líbí se mi celotáborové hry, je to důvod proč bojovat a snažit se. A taky mám moc ráda táborové kamarády.


avatar

Tomáš Krbec

Tom

Návštěva

Na tábor jezdím kvůli dobré partě :)


avatar

Radek Podzimek

Radek

Návštěva

Na tábor jezdím kvůli dobrému kolektivu a programu, který ať je na jakékoliv téma, vždycky je sranda. Taky se mi líbí samotný tábor a jeho okolí.


avatar

Jára Kryštůfek

Harry

Návštěva

Na tábor jezdím jednak proto abych si odpočinul a taky proto abych byl se svými kamarády, se kterými máme bezva kolektiv :)


avatar

Mates Krbec

Mates

Návštěva

Super parta. Hezká příroda. Klid. Poutavý program. Hromada zábavy. To všechno je tábor :)


avatar

Petr Mucha

Petr

Návštěva

Na tábor jezdím rád za krásným prostředí, dobrým kolektivem, ve kterém se kromě všeho ještě naučím spolupráci.
LT Beroun
všechna práva vyhrazena